• Play Back Star

• 04.09.2022 21:19
      • Družina

• V oddělení berušek proběhlo finále Play back Star. V loňském roce pandemie zabránila dětem získat zkušenosti v první třídě. A tak jedenáct odvážlivců nastoupilo do soutěže až v 2. ročníku a vyzkoušeli si, jak napodobit oblíbeného zpěváka či zpěvačku. Porota složená z žáků 5. třídy brala svou úlohu velmi zodpovědně. Do finále postoupilo pět dětí a předvedly vskutku výborné výkony. Na stupínek nejvyšší vystoupila Emma Vu, druhé místo patří Anně Šerákové a bronz si odnesla Charlotte Procházková. Čtvrté a páté místo patří dvěma chlapcům Jakubovi Hercikovi a Filipu Dulanskému. Kluci bojovali a před jejich výkonem smekám. Na malé dětské show se přišly podívat paní Lucie Šeráková a Michaela Vojtová, na postupová kola přišla i třídní učitelka Ivana Ježková. Se všemi zúčastněnými se těším na společný výlet do Jiříkova, kde si užijeme krásný den. Děkuji žákům z páté třídy, kteří tak mohli navštívit oddělení, která i oni sami navštěvovali.

Helena Špergová (vychovatelka)