• HEJBNĚME KOSTROU 2021

• 04.09.2022 20:28
      • PROJEKT
      • Cílem projektu je zapojit děti-žáky do volnočasových aktivit. V rámci workshopů v měsíci září a říjnu se seznamovali nejen s běžnými hrami, ale i s těmi netradičními (základní
        pravidla). V průběhu volných dnů se žáci zapojili do jednotlivých aktivit, které přinesou rozvoj jejich pohybových dovedností, soutěživost, spolupráci a kohezi skupiny. Žáci si
        vyzkoušeli (korfbal), zastříleli (ze vzduchovky), zahráli (streetbal). Cílovou skupinou jsou žáci 1. – 7. ročníku.

Všechny aktivity patří do skupiny udržitelných, proto se žáci s nimi budou setkávat i v budoucnu. V měsíci listopadu bude vytvořena prezentace, která bude dokumentovat činnost jednotlivých skupin.

Projekt je financován z dotačního programu „Volný čas 2021“ Ústeckého kraje.

HEJBNĚME KOSTROU 2021