• Školská futsalová liga

• 30.10.2023 06:46
      • ŠkoFl 9 - školská futsalová liga pro 8. - 9. ročník, Česká Lípa, 25. 10. 2023
      • Ve středu 25. 10. proběhlo ve sportovní hale v České Lípě 1. kolo školské futsalové ligy (kategorie 8. a 9. ročník). Turnaje se dle původního plánu měly zúčastnit celkem čtyři týmy. Nicméně ZŠ Benešov nad Ploučnicí na poslední chvíli odřekla svou účast, tudíž se turnaje zúčastnily pouze tři týmy a všechny zápasy byly Benešovu kontumovány ve prospěch soupeřů (3 : 0). Hrálo se systémem každý s každým. Délka utkání byla stanovena na 2 x 20 minut. Prvním soupeřem našich chlapců byli žáci ze ZŠ Horní Police. Ačkoliv měl náš soupeř po celý zápas převahu na míči, tak nám se hlavně díky velmi dobré efektivitě v zakončení podařilo v utkání zvítězit 5:1! Ve druhém zápase jsme se utkali se ZŠ Slovanka Česká Lípa. Stejně jako v prvním zápase, tak i ve druhém zápase nás několika skvělými zákroky zachránil v naší brance Kristián Kolář. Ani on však nakonec nezbránil porážce našeho týmu 1 : 3. V konečném pořadí jsme se tedy umístili na 2. místě a zajistili si tak postup do dalšího kola, které by se mělo odehrát ještě v letošním kalendářním roce. Všem našim chlapcům patří pochvala za jejich přístup a za celkovou obětavost pro tým!

Bc. Patrik Klouda

skofl9_tabulka.pdf