• Florbal

• 15.11.2023 11:48
      • Okrskové kolo (6. - 7. ročník), Varnsdorf, 14. 11. 2023
      • V úterý 14. 11. 2023 proběhlo za účasti našich chlapců (6. – 7. ročník) okrskové kolo turnaje ve florbalu. Turnaj se odehrál ve sportovní hale ve Varnsdorfu za účasti celkem šesti týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Délka utkání byla stanovena na 13 minut. V prvním utkání podlehli naši chlapci týmu z Gymnázia Varnsdorf, který se stal nakonec celkovým vítězem turnaje. Druhou porážku jsme si připsali s týmem ze ZŠ Březová Děčín. Naši chlapci si však v turnaji připsali i tři vítězství, kdy porazili Gymnázium Rumburk, ZŠ Velký Šenov a Gymnázium Česká Kamenice. Celkově jsme se tedy umístili s počtem devíti bodů na pěkném třetím místě. Na postup do dalšího kola to bohužel nestačilo. Nicméně všichni naši žáci si zaslouží pochvalu za reprezentaci školy a za jejich předvedené výkony.

Bc. Patrik Klouda