• Olympiáda ZŠ

• 04.06.2024 20:36
      • 4. 6. 2024, sportovní hala, házená
      • Dnešní den se nesl ve znamení sportu, když se základní školy utkaly v házené v rámci Olympiády základních škol. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za sportovní halou ve Varnsdorfu, kde se sešlo celkem 5 chlapeckých a 5 dívčích týmů. Náš chlapecký tým předvedl povedené výkony, když dokázal dvakrát zvítězit. Bohužel, štěstí jim nepřálo ve všech zápasech a dvakrát museli přijmout porážku. Přesto se chlapci umístili na solidním 3. místě. Dívčí tým naopak zazářil v plné síle. Naše dívky dokázaly všechny své zápasy vyhrát a zaslouženě se umístily na skvělém 1. místě! Celý turnaj proběhl v poklidné a přátelské atmosféře a všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu za své výkony a nasazení. Olympiáda bude mít pokračování ve středu 5. 6.  streetballem. Své dovednosti opět poměří jak dívky, tak chlapci. Ve čtvrtek 6. 6. nás čeká poslední část olympiády – dívky budou soutěžit ve volejbale a ringu, zatímco chlapci se utkají v malé kopané.

Bc. Patrik Klouda

Olympiada_ZS_2024_vysledky.docx