• Podzimní hry 2022

• 30.11.2022 06:36
      • Podzimní hry - bruslení
      • V pátek 25. 11. proběhlo předposlední kolo Podzimních her, tentokrát na ledě zimního stadionu. Na připravené ledové ploše se sešla smíšená družstva čtyř varnsdorfských škol. Jednotlivá družstva tvořili čtyři žáci a čtyři žákyně z druhého stupně. Pravidla byla jednoduchá, každý člen družstva objede co nejrychleji dvě kolečka kolem mantinelu a poté předává na vyhrazeném místě štafetový kolík svému spolužákovi či spolužačce. Výsledný čas všech osmi žáků se počítá do celkového hodnocení. Nejrychlejší čas patřil zástupcům ZŠ náměstí, kteří zvládli šestnáct koleček objet v čase 4:38,0 min. Rozdíl mezi druhým a třetím místem byla jedna vteřina. Gymnázium Varnsdorf s časem 5:21,0 min. na druhém místě a ZŠ Východní 5:22,0 min. na místě třetím. Na čtvrtém místě se umístila ZŠ Edisonova s časem 5:30,0 min. Všem žákům gratulace za reprezentaci a při posledním kole podzimních her, tentokrát ve florbale, se rozhodne o konečném pořadí Podzimních her 2022.

ZŠ Náměstí

1.