• Vánoční turnaj

• 20.12.2022 14:30
      • Vánoční turnaj v košíkové pro starší žáky
      • V úterý 20. prosince proběhl turnaj v košíkové pro starší žáky (8. – 9. ročník). Zúčastnilo se 5 týmů. Osmé ročníky (8. A, 8. B) se utkaly o postup do finále, resp. o 3. místo. Šťastnějšími v tomto duelu byla 8. B (byla však po celé utkání kvalitnějším týmem), kdy po odpískání konce utkání za bezkošového stavu došlo na střelbu ošidných „šestek“ systémem k.o. Deváté ročníky (9. A, B, C) se utkaly každý s každým. Zde došlo k zajímavé zápletce, když každý tým vyhrál jedno utkání 2 : 0. I zde tedy přišly na řadu šestky, kterými si 9. A zajistila finále a tým 9. B utkání o 3. místo.

O 3. místo: 9. B – 8. A; 2 : 0

I přes extrémně rychlé zápasové tempo deváťáků a snahu osmáků „urval“ vítězství tým 9. B.

Finále: 9. A – 8. B; 2 : 8

Zde se projevil „svěží“ vítr především trojice Kristián Kolář, Marek Průša a Jakub Tóth, která svým pohybem a vstřelenými koši byla nad síly 9. A, kde hlavním tahounem byl Tomáš Rosa.

Konečné pořadí:

1. místo: třída 8. B
        2. místo: třída 9. A
        3. místo: třída 9. B
        4. místo: třída 8. A
        5. místo: třída 9. C

Poděkování všem účastníkům za přístup, kvalitní výkon i chování po celou dobu turnaje!