• McDonald´s cup 2023 - okresní finále

• 16.05.2023 08:16
      • Markvartice, 10. 5. 2023
      • Ve středu 10. května a ve čtvrtek 11. 5. se naši žáci zúčastnili okresního finále McDonald´s cupu. V kategorii mladších žáků se na hřišti v Markvarticích sešlo šest týmů. Velká konkurence v této kategorii nás i přes snahu našich žáků zařadila na konečné páté místo. Je nutno říci, že se naši žáci každým zápasem zlepšovali, což dokazuje výhra v posledním zápase. Pro naši nejmladší kategorii to bylo sportovní dopoledne plné zkušeností a motivace do dalšího fotbalového ročníku. V kategorii starších žáků jsme byli všichni plni očekávání, jelikož naši žáci předvedli na hřišti v Chřibské v okrskovém kole velmi pěkný herní výkon. První místo nám slibovalo veliké naděje na hezké umístění i v okresním finále v Markvarticích. Bohužel se tak nestalo. Z osmi týmů jsme dosáhli na celkové šesté místo, které bylo pro kluky velkým zklamáním. Štěstíčko se nepřiklonilo na naši stranu, a tak velmi těsné prohry v posledních zápasech nás hodně mrzely. Náš tým starších žáků si i přesto zaslouží velikou pochvalu a poděkování za pěkné týmové i individuální herní výkony v celém turnaji.

Všem zúčastněným patří veliké poděkování za reprezentaci školy.

Blanka Plocarová (učitelka tělesné výchovy)