• ŠKOLNÍ VÝLET 8. A

• 04.09.2022 20:22
      • ŠKOLNÝ VÝLET
      • Ve dnech od 15. do 17. června třída 8. A navštívila ZOO Liberec, děčínské muzeum a zámek a účastnila se výpravy po Varnsdorfu.

V ZOO v Liberci jsme si mohli prohlédnout zvířata, která normálně neuvidíme ve volné přírodě v ČR. Nejvíce nás zaujali šelmy a tučňáci.

Na výpravě po Varnsdorfu jsme zamířili na Hraniční buk, kde jsme si zahráli skupinovou hru. Poté jsme se vydali k hřišti za nemocnicí a tam jsme si opekli buřty.

V pátek jsme odjeli do Děčína. Nejprve jsme vyšplhali kopec na zámek. Tam jsme hráli hru, ve které jsme odpovídali na otázky týkající se historie, a díky tomu jsme si prohlédli celý venkovní areál zámku. Celá třída se pak přemístila do muzea na výstavu Harryho Pottera.

Všechny výlety byly něčím zajímavé a moc se nám líbily.

Žákyně 8. A