• ŠKOLNÍ VÝLET 6.B

• 04.09.2022 20:23
      • ŠKOLNÍ VÝLET
      • V rámci školních výletu jsme s 6. B podnikli dva výlety po okolí našeho města. Aby to nebyla pouze „nudná“ vycházka, plnila třída několik úkolů týkající se šifrování. Celkem byla čtyři stanoviště. Pozici nadcházejícího stanoviště si žáci museli pomocí pomůcek a indicií zjistit. Žáci si vyzkoušeli práci s tištěnou a elektronickou mapou. Vyzkoušeli si šifrování brejlovým písmem, Morseovou abecedou, souřadnicové systémy, práci s QR kódy. Odměnou na konci dne byla výborná zmrzlina v Dolním Podluží. Den druhý byl ve znamení přesunu za nemocnici, kde si žáci obstarali materiál na rozdělání ohně a poté vzplanul třídní oheň, na kterém si žáci připravili různé pochutiny donesené z domova. Náš první školní výlet jsme si užili a už se těšíme na rok další, kde posuneme náš tábornický um o další krok dále.

Třída 6.B