• LETNÍ TÁBOR 2022
   • LETNÍ TÁBOR 2022

   • 04.09.2022 20:33
   • VÝLET FOTOGALERIE
   • Tábor 8. – 14.8.2022 Rekreační areál Babočka Chřibská

    Očima táborníků

    Jelikož jsme dostali za úkol zapojit svoje hlavy a napsat něco o našem táboře, tak jsme dali hlavy dohromady a napsali toto…

    Tým EMA: Dne 8.8. v 9:15 jsme odjížděli z Varnsdorfu. Přibližně v 10:00 jsme přijeli do Chřibské do kempu Babočka. Rozdělili jsme se do chatek potom šli na oběd. Paní učitelky nám řekli, že si po obědě máme odpočinout. Po odpočinku jsme vyrazili na vodopády. Když jsme přišli zpátky do kempu dostali jsme za úkol, jít na písek a stavět stavby. Večeře byla výborná.

    Tým VAŠEK: V úterý si pro nás učitelky připravili rozcvičku, potom nás čekala snídaně. Na výlet jsme šli do Chřibské, kde si někteří z nás zahráli mini golf a ostatní blbnuli na hřišti. Cestou zpátky jsme se také podívali na rybník. Po obědě a poledním klidu nás čekala další procházka. Viděli jsme řopíky nad Chřibskou a cestou je počítali. Řopíků bylo sedm, kdo je správně spočítal dostal body pro svoji chatku.

    Tým MARTIN: Oba úterní výlety se nám moc líbily, ale to, co nás čekalo bylo ještě lepší. Další den jsme totiž měli „sportovní dopoledne“, kde jsme plnili různé soutěže. Odpoledne jsme vyrazili k rybníku, kde se pár z nás i vykoupalo. Zbytek času jsme v kempu měli volný program. Mohli jsme třeba skákat na trampolíně, koupat se v bazénu, hrát ping-pong nebo si připravovat vystoupení do talentové soutěže.

    Tým PETR: Ve čtvrtek ještě před obědem jsme v kempu Babočka hráli přehazovanou na písku. Po dobrém obědě jsme se vydali do lesního divadla. Někteří se tam zúčastnili talentové show a byli úžasní! Viděli jsme parkur, zpívání, tanec a scénku Pat a Mat. Ve čtvrtek jsme po večeři měli pyžamovou párty. U té jsme se nejvíce uvolnili a hodně jsme se nasmáli.

    A tedy pátek, poslední den v našem kempu Babočka. Proběhlo vyhodnocení talentové soutěže a celotáborové soutěže. Jelikož bylo všechno velmi vyrovnané, zasloužili jsme si výhru všichni. Museli jsme si ji ale najít. Byla schovaná. Samozřejmě jsme pak balili. Dávali do pořádku chatky, aby byly v původním stavu. Uklízeli jsme celý areál, aby po nás nezůstaly papírky nebo jiné odpadky.

    Tak, a to je všechno o našem týdnu.

    Chtěli bychom poděkovat našim učitelkám Nikol Michek, Tereze Pípové, Rozálii Brožkové a Michaele Vojtové a také našemu řediteli Václavovi Zemlerovi za tak úžasné ubytování a veškerou organizaci. Také bychom chtěli ještě poděkovat všem lidem z areálu Babočka. Moc se nám tady líbilo a budeme se těšit na další návštěvu tohoto kempu.

    Děti z náměstí E. Beneše Varnsdorf HURÁ HURÁ HURÁ, DĚKUJEME! ♥

    Tábor se chýlí ke konci. Trochu se zpožděním přinášíme pár fotografií (viz fotogalerie). Ty budou po víkendu doplněny o další. Zde pak přineseme postřehy vedoucích a dětí.

    V případě dotazů v průběhu tábora volejte: 604 339 088, Mgr. Rozálie Brožková

    FOTOGALERIE

   • Zpět na seznam článků
 • Počítadlo návštěv

  Počet návštěv: 274