• Futsalová liga - ŠKOFl

• 16.11.2022 15:08
      • Futsalová liga 9 a 7
      • V úterý 15. 11. 2022 se uskutečnilo ve Sportovní hale ve Varnsdorfu 1. kolo Školské futsalové ligy kategorie starších žáků (8. až 9. ročník). Tohoto kola se zúčastnily celkem čtyři školy. ZŠ náměstí, ZŠ Slovanka Česká Lípa, ZŠ 28. října Česká Lípa a Gymnázium Rumburk. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 12 minut. Celkem se odehrálo šest zápasů. Naši žáci v úvodním zápase porazili tým z Gymnázia Rumburk, ve zbylých dvou utkáních podlehli soupeřům ze ZŠ 28. října Česká Lípa a ZŠ Slovanka Česká Lípa. Celkově se umístili na třetím, tedy nepostupovém místě. První místo obsadila ZŠ Slovanka Česká Lípa, která zvítězila s plným počtem bodům. Klukům děkujeme za reprezentaci školy.

Ve středu 16. 11. 2022 se uskutečnilo ve Sportovní hale ve Varnsdorfu 1. kolo Školské futsalové ligy kategorie mladších žáků (6. až 7. ročník). Našimi soupeři (ZŠ náměstí) byli ZŠ Hrádek nad Nisou, ZŠ 28. října Česká Lípa a ZŠ Horní Police. Hrací čas byl 2 x 12 minut a hrálo se systémem každý s každým. Naši kluci dokázali porazit soupeře ze ZŠ 28. října Česká Lípa výsledkem 15:0! Nicméně poté podlehli soupeřům ze ZŠ Hrádek nad Nisou a ZŠ Horní Police. Kluci se umístili stejně jako starší žáci na třetím místě. Vítězem turnaje se s plným počtem bodů stala ZŠ Hrádek nad Nisou. Do dalšího kola postoupily pouze první dva týmy. Všem našim žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Patrik Klouda