• DNY ŠKOLÁKA

• 04.09.2022 20:58
      • Dny školáka 2022
      • Dny školáka se uskutečnily od pondělí 29. srpna do středy 31. srpna. Tato školní akce byla pojata jako adaptace prvňáčků na školní prostředí a my, jako třídní učitelky 1. A a 1. B, jsme moc vděčné, že se nakonec zúčastnily téměř všechny děti. Během těchto tří dnů se děti seznámily se svojí paní učitelkou, s kamarády, školou a také s režimem školy. Žáčci si vyrobili sluníčka s duhou, navlékli korálky pro své rodiče a sourozence, zazpívali si písničky u klavíru, naučili se básničky s pohybem, poznávali a třídili geometrické tvary, hráli různé anglické hry, pracovali s čísly a zkusili si napsat svá jména na tabuli. Myslíme si, že tato akce splnila svůj účel a že se naši prvňáčci do školy těší více než obvykle.

Přejeme nejen prvňáčkům, ale i ostatním dětem úspěšný školní rok 2022/2023.

Třídní učitelky: L. Kolářová a T. Pípová, ZŠ Varnsdorf, nám. E. Beneše

DNY ŠKOLÁKA - FOTOGALERIE