Pohár rozhlasu - krajské kolo

• Pohár rozhlasu - krajské kolo

• 02.09.2022 11:34
      • Pohár rozhlasu - krajské kolo
      • Ve středu 25. května se uskutečnilo krajské kolo v Děčíně. Pro nás trochu nešťastný termín, jelikož v té době byla řada nominovaných na cyklokurzu. Potěšilo, že i přes to chtěli školu reprezentovat, absolvovat brzké vstávání a odjet za svými spolužáky na závody. Každopádně pohybově a ve vztahu k zapojeným svalovým skupinám se kolo a atletika v závodní době moc „nemusí“. O to větší jsme měli radost, že jsme na závodech nepropadli, ba naopak. 5. místo starších žáků a 6. místo starších žákyní má svou kvalitu a všem zúčastněným patří velký dík. Navíc v některých disciplínách jsme doslova excelovali: 60 m – Dan Bárta 7,81 s, Dan Čepelík 7,93 s; štafeta chlapců 4 x 60 m – 29,79 s; vrh koulí – Dan Bárta 11,22 m (4 kg), Lucka Schusová 9,49 m, Kája Lukešová 9,26 m, Julie Švirbelová 8,12 m – navíc děvčata v pořadí 1. – 3. místo! Celý přehled výsledků na:

VÝSLEDKY ATLETIKA.CZ