• Čarodějnice
    • Den otevřených dveří
    • Zvířátka v zimě
    • Karneval ŠD
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • Zahájení školního roku

24. 8. 2023

Pondělí 4. září 2023

Čas prázdnin se neúprosně krátí a nás čeká návrat do školních lavic. Především pro prvňáčky bude tento den významným - ZAČNE JIM ŠKOLA! Již předtím však mohou zájemci školu navštěvovat a seznamovat se s novými spolužáky, s paní učitelkou a s paní vychovatelkou, s prostředím školy. Kdy? Od středy 30 8. do pátku 1. 9. 2023.

• Letní tábor

11. 8. 2023

Sloup v Čechách, 7. - 11. 8. 2023

Letošního tábora v Maxově se zúčastnilo 33 žáků naší školy od 1. do 9. třídy. Po příjezdu a ubytování jsme rozdělili do 4 týmů a vyhlásili jsme celotáborovou soutěž o nejlepší písničku na melodii „Na Okoř je cesta“. Každý z týmů rovněž dostal úkol připravit si večerní program pro ostatní účastníky. Po obědě nás již čekala odpolední procházka obcí Sloup v Čechách a návštěva lesního divadla, kde se děti mohly řádně vyběhat. Po večeři nás čekala první týmová hra „Na schovku“. Úterní dopoledne nám počasí vyšlo vstříc, a tak jsme mohli uspořádat soutěže pro týmy, kde soutěžící mohli předvést své jak sportovní, tak i vědomostní dovednosti. Odpoledne jsme se vydali na rozhlednu Na Stráži a na přání dětí jsme při zpáteční cestě opět navštívili lesní divadlo. Ve středu nám dopolední déšť nedovolil venkovní aktivity, proto jsme využili čas na výrobu náramků přátel

• Letní tábor

2. 8. 2023

RS Obzor, Sloup v Čechách - Maxov

Vážení. Poslední informace před odjezdem:

1. Odjezd od školy / 7. 8. 2023: 8.30 hodin, sraz účastníků: 8.15 hodin.

2. Příjezd ke škole / 11. 8. 2023: cca 11.30 - 12.00 hodin.

3. Hlavní vedoucí tábora: Bc. Hana Samková

• Školní akademie 2023

28. 6. 2023

Pojďte se s námi bát!

Erstaunlich, amazing, increíble, dyvovyzhnyy – jedním slovem úžasná. Taková byla školní akademie a vystoupení, která si připravili žáci a pedagogové ZŠ Varnsdorf, nám. E. Beneše na závěr školního roku. Škoda jen, že kapacita divadla je tak „malá“. Místečka byla do posledního zaplněná, a kdo dorazil, určitě nelitoval. Po úvodním tanci dívek druhého stupně mile potěšila další vystoupení, ať již laděná tanečně, hudebně, sportovně (parkour), či tajemně. Svým vystoupením Červnová učitelka přispěli i pedagogové školy. Vystoupení hudebního tělesa (pod vedením Ondřeje Louky) s pěveckým doprovodem Jolany Lockerové a Karolíny Sulové bylo krásným zážitkem a milým ukončením za hezky stráveným odpolednem.

• 3D vizualizace školy

Pátek 3. 5. 2024