• Dny školáka

• 05.09.2023 06:30
      • 30. 8. - 1. 9. 2023
      • Po dlouhém těšení prožili naši noví prvňáčci první školní den. Ve vyzdobené třídě je přivítala paní učitelka Mgr. Ivana Ježková, paní vychovatelka Bc. Miroslava Pytlíková, ředitel školy Mgr. Bc. Václav Zemler a za Město Varnsdorf přišel děti pozdravit místostarosta Mgr. Jan Šišulák. Některé z 28 dětí se na sklonku prázdnin zúčastnily Dnů školáka, kde se budoucí prvňáčci mohli seznámit s prostředím školy a školní družiny, hráli hry a mimo jiné se naučili říkanku, kterou pana ředitele a pana místostarostu pozdravili. Ti odvážní z nových prvňáčků vystoupili s písničkou nebo básničkou.  Slavnostní atmosféru podtrhlo šerpování dětí na prvňáčky. Nejenom dětem, ale i všem přítomným rodičům a prarodičům byly předány informace, které jsou podstatné pro úspěšný vstup do nového školního roku.

Bc. Miroslava Pytlíková, Mgr. Ivana Ježková