• "Seznamovák" 2023

• 25.09.2023 05:59
      • Sloup v Čechách, RS Obzor, 20. - 22. 9. 2023
      • Milí čtenáři, nebojte, nejednalo se o rychlou seznamku typu on hledá ji, či ona hledá jeho, ale o náš tradiční adaptační kurz pro 6. ročníky, jehož cílem je…překvapivě seznámit se: žáci mezi sebou, žáci s učiteli, žáci s krásami přírodních a památkových míst malebného severočeského kraje, konkrétně Sloupu v Čechách.

Ve dnech 20. – 22. 9. 2023 jsme opustili školní lavice a vyrazili za dobrodružstvím. V RS Obzor měli žáci možnost zúčastnit se různých teambuildingových aktivit, sportovních soutěží či hlavolamů. Na své si přišli skutečně všichni. Budoucí herci či herečky mohli svůj um předvést při prezentaci divadelních scének přímo na prknech Lesního divadla, budoucí tanečníci a tanečnice svedli boj o post toho nejlepšího na závěrečné diskotéce. Nechyběly soutěže týmů, pokojů či jednotlivců. A že se děti snažily. A k tomu všemu ještě poznávaly krásná místa v okolí: Havraní skály, rozhlednu Na Stráži či Lesní divadlo. Počasí nám letos skutečně přálo a sluníčko nám celou dobu svítilo na cestu.

Co říci na závěr? Cíl mise splněn. Zažili jsme hromadu zajímavých a zábavných aktivit, poznali se i v jiném než školním prostředí a navázali nová přátelství. A tak to má být.

Mgr. Jana Skořepová