• Bobřík informatiky

• 16.11.2023 13:42
      • Informatika pro 5., 7. a 8. ročník
      • Bobřík informatiky je předmětová soutěž, podporovaná MŠMT. Soutěž je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií. Klade si za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače. Naše škola se zúčastnila v kategorii Benjamin (5. ročník) a Kadet (7. a 8. ročník). Soutěžící odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Naši úspěšní řešitelé:

Kategorie Benjamin: Ngo Bao Phu Tomáš 169 b., Škoda Jan 145 b., Matiko Robin 125 b., Mach Tobiáš 125 b., Macigová Barbora 125 b., Šišuláková Monika 121 b., Šeps Lukáš 121 b.

Kategorie Kadet: Kočová Dominika 162 b., Mikulejská Johanka 138b., Vomáčková Kateřina 134 b.

Mgr. Tomáš Šmidílek

www.ibobr.cz