• MS v hokeji
    • Den otevřených dveří
    • Zvířátka v zimě
    • Karneval ŠD
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • Halloween

2. 11. 2022

Halloween na škole

Poslední říjnový den se výuka na prvním stupni nesla v halloweenském duchu. Nejen žáci, ale i učitelé a paní vychovatelka se převlékli do kostýmů čarodějnic, duchů, kostlivců a monster. Atmosféru Halloweenu doladila strašidelná výzdoba tříd. Učitelé si připravili netradiční výuku, během které si žáci procvičovali učivo napříč předměty. Během dne se žáci mohli občerstvit u halloweenské tabule, o kterou se postaraly z velké části maminky dětí. Nechyběl ani strašidelný průvod všech masek a závěrečná diskotéka.

• Zimní kurz

12. 10. 2022

Zimní kurz 1 a 2

Vážení. První termín již máme zaplněn. Volná místa jsou v druhém termínu: 29. 1. - 3. 2. 2022. Ti, co ještě nezaplatili, případně noví zájemci, budou zařazeni do tohoto druhého kurzu. Termín pro zaplacení je 31. 10. 2022. Děkuji!

Nově: vybavení je k zapůjčení na místě!

• 3D vizualizace školy

Pátek 17. 5. 2024