• Čarodějnice
    • Den otevřených dveří
    • Zvířátka v zimě
    • Karneval ŠD
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • První ročníky

14. 2. 2023

První ročníky pro školní rok 2023/2024

Vážení. Pro školní rok 2023/2024 chystáme otevřít 2 první třídy - s menším počtem žáčků ve třídách, s individuálním a citlivým přístupem, s vysokou vybaveností učeben. Bližší informace můžete získat prostřednictvím osobní individuální návštěvy či můžete navštívit Den otevřených dveří školy ve středu 29. března. Již nyní probíhají návštěvy "mateřinek" v naší škole, kde se předškoláci mohou seznámit s prostředím a klimatem školy, navštívit současné první třídy. Na budoucí prvňáčky se těší Škola v pohybu - Škola otevřená všem!

• Otevření studijní třídy 2023/2024

24. 1. 2023

Pro školní rok 2023/2024 otevřeme jednu studijní třídu

Veškeré informace týkající se otevření studijní třídy pro školní rok 2023/2024 naleznete v sekci "Pro rodiče" (včetně přihlášky). Studijní třída na naší škole má svou tradici a žáci jsou úspěšní nejen v rámci výuky, ale i v olympiádách (matematika, anglický jazyk, zeměpis, český jazyk, fyzika, chemie, ...) či dalších soutěžích.

• Řemeslo má zlaté dno

20. 1. 2023

Pátek 20. ledna 2023, pořádající škola: VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf; místo konání: středisko K. Světlé

I v tomto roce se naše škola zúčastnila soutěže „Řemeslo má zlaté dno“, kterou pořádá VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf. Velké poděkovaní patří našim žákům z 8. a 9. třídy, kteří ukázali, že mají rádi řemeslo a za práci umí opravdu vzít. Z devíti zúčastněných škol jsme totiž obsadili krásné 1. MÍSTO. Navíc Jarda Lacina a Míša Bubna byli vyhlášeni jako nejlepší řemeslníci ve své kategorii. Žáci si odnesli nejen pěkné ceny, ale hlavně zážitek, novou zkušenost a radost z odvedené práce.

• Zimní kurz 2

17. 1. 2023

1. Jizerské hory, Apartmány U Vodárny

2. 29. 1. 2023 - odjezd v 15.30 hodin - 3. 2. 2023 - příjezd cca v 14.30 hodin

3. Před odjezdem je u autobusu nutné podepsat potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o seřízení vázání (buď zákonným zástupcem, příp. odevzdat potvrzení z licentovaného servisu)

4. Žák je vybaven nejen lyžemi a sjezdovou obuví, ale i helmou a HŮLKAMI!

• 3D vizualizace školy

Čtvrtek 2. 5. 2024