• Zahájení školního roku

     • Pondělí 4. září 2023

      Čas prázdnin se neúprosně krátí a nás čeká návrat do školních lavic. Především pro prvňáčky bude tento den významným - ZAČNE JIM ŠKOLA! Již předtím však mohou zájemci školu navštěvovat a seznamovat se s novými spolužáky, s paní učitelkou a s paní vychovatelkou, s prostředím školy. Kdy? Od středy 30 8. do pátku 1. 9. 2023.

      DNY_SKOLaKA_2324.pdf

      Slavnostní zahájení školního roku pak pro všechny začne v pondělí 4. září, kdy se opět rozezní školní zvonění, a to v 7.55 hodin. Těšíme se na společné nejen učení, ale i zážitky. 

     • Letní tábor

     • Sloup v Čechách, 7. - 11. 8. 2023

      Letošního tábora v Maxově se zúčastnilo 33 žáků naší školy od 1. do 9. třídy. Po příjezdu a ubytování jsme rozdělili do 4 týmů a vyhlásili jsme celotáborovou soutěž o nejlepší písničku na melodii „Na Okoř je cesta“. Každý z týmů rovněž dostal úkol připravit si večerní program pro ostatní účastníky. Po obědě nás již čekala odpolední procházka obcí Sloup v Čechách a návštěva lesního divadla, kde se děti mohly řádně vyběhat. Po večeři nás čekala první týmová hra „Na schovku“. Úterní dopoledne nám počasí vyšlo vstříc, a tak jsme mohli uspořádat soutěže pro týmy, kde soutěžící mohli předvést své jak sportovní, tak i vědomostní dovednosti. Odpoledne jsme se vydali na rozhlednu Na Stráži a na přání dětí jsme při zpáteční cestě opět navštívili lesní divadlo. Ve středu nám dopolední déšť nedovolil venkovní aktivity, proto jsme využili čas na výrobu náramků přátelství. Po obědě se objevilo sluníčko a my mohli vyrazit na Havraní skály. Zastávku v lese jsme využili k další soutěži týmů. Jejich úkolem bylo postavit nej domečky z přírodních materiálů. Večer se opět programu ujaly dva týmy, které si připravily hry: živé Člověče nezlob se a Chodí Pešek okolo. O čtvrteční dopolední program se postaral poslední tým, který si připravil skládání origami. Zbytek dopoledne jsme si užili každý po svém na zahradě. Odpoledne nás čekala šipkovaná s úkoly a hledáním pokladu. Celý tábor jsme ukončili opékáním buřtů, zpíváním našich táborových písní a jejich hodnocením, vyhlášením nejlepšího týmu a závěrečnou diskotékou.

       

      Celý tábor se vydařil a těšíme se znovu na příští rok!

       

      Celotáborová píseň učitelek:

       

      1.

      Zas po roce hola,

      jede naše škola

      na tábor do Maxova.

       

      Je tu velká sranda

      a ta naše banda,

      bude z nás hned hotová.

       

      RF:

      Na výlet se spolu vydáme- do kopečka hekáme,

      ale za to z kopce, to se nám jde lehce a ještě si zpíváme:

       

      2.

      V Maxově v Obzoru,

      mají velkou oboru,

      kde si můžem celý den jen hrát.

       

      A taky v okolí

      je krásné údolí,

      kde nebudou nás děti štvát.

     • Letní tábor

     • RS Obzor, Sloup v Čechách - Maxov

      Vážení. Poslední informace před odjezdem:

      1. Odjezd od školy / 7. 8. 2023: 8.30 hodin, sraz účastníků: 8.15 hodin.

      2. Příjezd ke škole / 11. 8. 2023: cca 11.30 - 12.00 hodin.

      3. Hlavní vedoucí tábora: Bc. Hana Samková

   • Přihlášení

   • Zvonění

    Pondělí 24. 6. 2024
   • Kalendář

     zatím žádné údaje
  • Počítadlo návštěv

   Počet návštěv: 9061