• Benelux

• Jazykový zájezd 25. - 30. 5. 2025

Škola nabízí pro žáky 5. - 9. ročníku možnost zúčastnit se zájezdu po zemích Beneluxu. Veškeré dotazy, přihlášky u paní Mgr. Petry Novotné.

Benelux.pdf

• Dny školáka

• 28. - 30. 8. 2024

Poslední prázdninový týden proběhly dny školáka. Během tří dnů se budoucí prvňáčci mohli seznámit s novým prostředím školy a družiny, poznat své třídní učitelky a vychovatelky, popovídat a pohrát si s novými kamarády. Hravou formou si děti procvičily svoje pohybové, hudební i výtvarné schopnosti. Počasí nám přálo, část dne jsme mohli trávit na hřišti, školní zahradě i poznat blízké okolí školy. Moc jsme si to užili a společně se těšíme na nadcházející školní rok.

Mgr. Eva Bredlová a Mgr. Kateřina Křížová

• Pondělí 9. září 2024

Společné schůzky SRPDŠ se uskuteční v pondělí 9. září 2024 se zahájením v 15.30 hodin. Od 15.50 hodin bude následovat schůzka třídních důvěrníků.

• Zahájeno

• Nový školní rok 2024/2025

S potěšením jsme mohli otevřít "brány" školy a přivítat žáky. O letošních prázdninách došlo jen k drobným opravám, výmalbám. Zásadní bylo zahájení stavby přístřešku pro školní družinu i školu na školní zahradě se současným zajištěním vstupní brány. I v tomto roce plánujeme řadu aktivit, které, věříme, osloví a podpoří další rozvoj žáků - seznamovací kurz pro šesté ročníky, Podzimní hry 2024, zajištění Silvestrovských závodů, zimní kurz, projektové dny, Den otevřených dveří, jazykový kurz v zahraničí, škola v přírodě, cyklokurz, ozdravný pobyt u moře, Školní akademie. O tom a dalších zajímavých aktivitách i na schůzkách SRPDŠ.

Pondělí 16. 9. 2024