• Podzimní hry 2023

• 14. 12. 2023 - finálový turnaj a hodnocení

Finálovým turnajem celých Podzimních her byl florbal. Hrálo se tradičně ve dvou kategoriích – chlapci x dívky. Turnaj proběhl ve čtvrtek 14. prosince ve sportovní hale ve Varnsdorfu. K tradičním účastníkům se v kategorii chlapců připojila i ZŠ Dolní Podluží. Zápasy byly zajímavé svým průběhem, individuálními souboji, taktikou i nečekanými zvraty či výsledkem.

V kategorii chlapců zvítězilo Gymnázium Varnsdorf, mezi dívkami se nejvíce dařilo ZŠ nám. E. Beneše – viz výsledkový servis.

Po skončení turnaje došlo na vyhodnocení celé soutěže. S poděkováním jak pedagogům, tak soutěžícím či pořadatelům (ZŠ nám. E. Beneše Vdf).

V letošním roce se jednoznačným vítězem Podzimních her 2023 stala ZŠ náměstí E. Beneše Varnsdorf.

Celá soutěž byla finančně zajišťována z dotačního titulu Města Varnsdorf.

• ŘEDITELSKÉ VOLNO

• Pátek 22. 12. 2023

Z organizačních důvodů vyhlašuje ředitel školy na pátek 22. 12. 2023 ředitelské volno!

• Mikulášský bludičkový den

• Škola, 6. 12. 2023

Skoro na den přesně jsme se po roce sešli na "Bludičkovém nočním orienťáku". Veškerou přípravu a realizaci celého závodu (mapiček, lampiónky, zápis, výsledky) zajišťoval pan Tomáš Babický - velký fanda jakéhokoli pohybu, především však nadšenec orientačního běhu. V půl páté začala přicházet první skupina,  žáci 1. a 2. třídy se svým doprovodem. O cca půl hodinku později starší ročníky prvního stupně (3. - 5. třída). A nezůstalo jen při nich, cestu do naší školy si našli i závodníci z Německa, kteří si chtěli na vlastní "nohy" vyzkoušet běhání po škole, navíc pod rouškou tmy. Nakonec bylo v součtu evidováno 55 závodníků, přes 220 běhů. Při nejtěžší černé variantě museli závodníci (často i s rodiči) absolvovat 800 metrů.

Chtěl bych poděkovat nejen zástupcům oddílu orientačního běhu Rumburk, ale také panu V. Praščákovi a T. Pípové.

Výsledky budou zveřejněny v příštím týdnu. VZ

vysledky_u061223.txt

• Školská rada

• Volby do ŠR zákonných zástupců a pedagogických pracovníků - pondělí 13. 11. 2023

Známe zástupce Školské rady při ZŠ Varnsdorf, nám. E. Beneše:

Zákonné zástupce bude zastupovat Mgr. Kateřina Müllerová, pedagogické pracovníky Bc. Miroslava Pytlíková. Školské radě v novém složení začne funkční období 1. 1. 2024.

• 27. 11. 2023

• Den protestů, stávka učitelů

NAŠE ŠKOLA SE K STÁVCE NEPŘIPOJUJE A BUDE ZAJIŠTĚNA BĚŽNÁ VÝUKA!

Čtvrtek 25. 4. 2024