• Čarodějnice
    • Den otevřených dveří
    • Zvířátka v zimě
    • Karneval ŠD
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • IZS

6. 6. 2023

Den dětí, 1. června 2023, hřiště za sportovní halou

Naše základní škola oslavila den dětí, jak se sluší a patří: 1. 6. 2023 se žáci jak prvního, tak i druhého stupně zúčastnili akce za sportovní halou, kterou připravily složky Integrovaného záchranného systému (IZS).

Městská a dopravní policie seznámila žáky s jejich prací a nechala je vyzkoušet jízdu na kole po předem vytyčené trase. Hasičský sbor nám ukázal svou pestrou výbavu vozidla, dokonce jsme do vozidla mohli i nasednout a vše si řádně prohlédnout. Armáda České republiky nám předvedla své zbraně a výstroj, kterou musí mít každý voják při zásahu. Nechyběli ani šikovní a velmi dobře vycvičení pejsci, kteří si na závěr svého vystoupení zasloužili velký potlesk. Vězeňská služba (VS) ukázala svou výbavu, která je potřeba nejen při převozu vězňů. Tuto výbavu předvedli pracovníci VS i v praxi (jak se má správně zajistit vězeň, aby neut

• Atletika - první stupeň ZŠ

26. 5. 2023

Městský stadion Varnsdorf - 26. května 2023

Již 21. ročník Atletiky pro 1. stupeň ZŠ se uskutečnil v pátečním dopoledni 26. května na městském stadionu ve Varnsdorfu. Zúčastnilo se 5 varnsdorfských škol, které bojovaly nejen o nejlepší umístění v rámci atletiky, ale i celého seríálu soutěží pro první stupeň. Tuto „Olympiádu“ organizuje Komise pro sport, kulturu a tělovýchovu při Městě Varnsdorf. Důvěru na pořádání atletiky dostala již tradičně Základní škola Varnsdorf, nám. E. Beneše.

• Schůzky

15. 5. 2023

Pondělí 5. června: 14.30 - 15.30 hodin

Vážení. V pondělí 5. června se uskuteční několik schůzek se zákonnými zástupci dětí a žáků:

14.30 hodin: budoucí první ročník (představení třídní učitelky, informace, seznámení s učebnou, ŠD, Den školáka)

15.00 hodin: budoucí šesté ročníky 6. A a 6. B (třídní učitelky, pomůcky, sešity)

• Výsledky zápisu

20. 4. 2023

Zápis do prvních tříd: 13. 4. 2023

Vážení. Jsme rádi, že jsme mohli a můžeme přijmout všechny, kteří chtějí navštěvovat naši školu. První schůzka (seznámení s třídní učitelkou, se školou, s učebnou, s družinou) se uskuteční 5. června v 14.30 hodin v učebně INF I (1. poschodí). Těšíme se a přejeme pohodové dny.

13. 4. 2023

Pondělí 17. 4. 2023

Třídnické schůzky se uskuteční v pondělí 17. dubna formou návštěvního dne (16.00 - 17.30 hodin). Schůzka třídních důvěrníků s vedením školy v 16.30 hodin ve sborovně školy (1. poschodí).

• Šesté ročníky - rozhodnutí

13. 4. 2023

Školní rok 2023/2024, rozhodnutí o přijetí do studijní třídy

Přihlášky do studijní třídy byly uzavřeny k 31. 3. 2023. Do 17. 4. 2023 obdrží zapsaní žáci registrační čísla a 21. 4. 2023 bude vydáno rozhodnutí o přijetí. Žáci, kteří se hlásí do běžné třídy (6. B) z jiných škol, budou přijati na základě osobního jednání s ředitelem školy (forma přestupu) a volné kapacity. Zákonný zástupce doloží rodný list a vysvědčení za první pololetí 5. ročníku.

• 3D vizualizace školy

Pátek 3. 5. 2024