• Atletika 1. stupeň
    • Atletický čtyřboj
    • Čarodějnice
    • Den otevřených dveří
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • Atletický čtyřboj - okresní kolo

14. 5. 2024

Varnsdorf, 14. 5. 2024

Pořadatel: ZŠ Varnsdorf, nám. E. Beneše

Je již minulostí. To však nic neubírá na několika faktech: výborná účast (8 škol okresu Děčín), skvělé počasí, úžasní rozhodčí, nezdolní soutěžící a zdatní pomocníci.

Samotný atletický čtyřboj se skládá, jak je patrné z názvu, ze čtyř disciplín a z pěti atletů v týmu bodují lepší čtyři. Mladší žáci a žákyně absolvují sprint – 60 m, hod míčkem, kombinaci skok daleký x skok vysoký (2 + 3 nebo 3 + 2) a vytrvalostní běh – žáci 800 m, žákyně 600 m. Na starší žáky a žákyně čeká sprint – 60 m, kombinace hod míčkem x vrh koulí, skok daleký x skok vysoký (v obou případech 2 + 3 nebo 3 + 2) a vytrvalostní běh – žáci 1 000 m, žákyně 800 m. To vše vtlačené do nějakých 4 hodin. Takže každý, kdo splní všechny disciplíny, zasluhuje nejvyšší absolutorium.

• Zápis 2024

18. 4. 2024

Čtvrtek 18. 4. 2024

+ Výsledky zápisu

Děkujeme všem rodičům za přízeň. Máte moc šikovné děti a nás těší, že můžeme otevřít 2 první třídy po cca 18 prvňáčcích. Třídními učitelkami budou Mgr. Renáta Hrušková a Mgr. Kateřina Křížová.

Výsledky zápisu: Vysledky_zapisu_2024_2.pdf

12. 4. 2024

Pondělí 15. 4. 2024, návštěvní den

Schůzky se konají v kmenových učebnách v době 16.00 - 17.30 hodin. Schůzka třídních důvěrníků proběhne ve sborovně školy (1. poschodí) od 16.30 hodin.

• Kde je Karel?

8. 4. 2024

Londýn, 2. - 7. 4. 2024

Cíl mise: nalézt Karla, britského panovníka Charlese III.

Časové určení: 2. –7. 4. 2024

Místo určení: jižní Anglie, Velká Británie

Záznam mise:

2. 4. 2024

41 agentů pod vedením 3 supervizorů ZŠ náměstí Varnsdorf se infiltrovalo na území Velké Británie.

• Den otevřených dveří

7. 3. 2024

Středa 3. dubna 2024

Středa 3. dubna 2024 – dveře školy dokořán, za otevřenými dveřmi učeben čilý ruch. Tu výtvarničení, kousek vedle prodej výrobků, herna školní družiny, živá hudba, ejhle – bílé pláště – hm, chemické pokusy, slovní hrátky, z pohádky do pohádky, virtuální realita, dokonce překážková dráha a kruhový trénink. To vše a mnoho dalšího bylo součástí nabídky školy v rámci dne otevřených dveří. Aby toho nebylo málo, hned za vstupními dveřmi žáci školy „lákají“ na vystoupení – „rytmické hraní na tělo“, „Popletený Večerníček“, píseň „jazykolamy“. O „Dni“ ještě více ve fotogalerii.

• 3D vizualizace školy

Pondělí 24. 6. 2024