• Atletika 1. stupeň
    • Atletický čtyřboj
    • Čarodějnice
    • Den otevřených dveří
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
          • Chorvatsko 2024

25. 6. 2024

Ozdravný pobyt - 14. - 23. 6. 2024

Účastníci zájezdu naší školy se i letos vydali do ověřeného a sluncem zalitého Chorvatska - letoviska Sv. Filip i Jakov. Tentokrát jsme byli ubytováni v klimatizovaných karavanech v kempu Williams s možností koupání jak v moři, tak i bazénu.

Příjezd v ranních hodinách, dlouhá cesta, ani čekání na ubytování nás neodradilo od dobré nálady a již dopoledne jsem vyrazili na průzkum pláže s prvním koupáním v moři. Pro naše nejmenší žáčky to bylo první setkání s letoviskem, někteří s námi již byli podruhé.

• Školní akademie 2024

19. 6. 2024

Městské divadlo Varnsdorf, 18. 6. 2024

Jedním slovem – POVEDENÁ. Při otevření vstupu do divadla lehká panika – to je lidí, nevejdeme se. Nakonec vše dobře dopadlo a po třetím zvonění se zvedla opona. Úvod obstarala posádka letadla. A „Cesta kolem světa“ mohla začít. Atmosféru všech vystoupení nejlépe dokumentují obrázky a přímo na místě i aplaus a nadšení přítomných. Tak zase příště.

• Olympiáda ZŠ

6. 6. 2024

Varnsdorf, 4. - 6. 6. 2024

Dnešním dnem se uzavřela Olympiáda základních škol 2024, která přinesla spoustu napínavých sportovních zápolení a povedených výkonů našich žáků. Naši chlapci dnes zazářili a v malé kopané získali skvělé 2. místo. I díky tomu se v celkovém pořadí Olympiády ZŠ umístili na čtvrtém místě. Tento výsledek je i tak velkým úspěchem, zejména vzhledem k silné konkurenci a mladému složení našeho týmu.

• Schůzka šestý ročník

22. 5. 2024

Škola, 5. 6. 2024, 15.30 hodin

Informační schůzka pro rodiče budoucích "šesťáků" se uskuteční ve středu 5. června v budově školy (INF I - 1. poschodí) od 15.30 hodin. K dispozici budou informace potřebné pro zahájení školního roku 2024/2025.

• 3D vizualizace školy

Sobota 27. 7. 2024