• Chorvatsko

      23. 11. 2022

      Přihlášky a platby

      Vážení. Vzhledem k vysokému zájmu a naplněnosti ozdravného pobytu do Chorvatska jsou přihlášky a platby uzavřeny. Omlouváme se, pokud některé pozdější platby budou navráceny právě z důvodu naplnění kapacity! V tom případě budete telefonicky informováni paní Alenou Šťastnou (a datumově zapsáni mezi tzv. náhradníky). Děkuji VZ

    • SRPDŠ
     • SRPDŠ

      11. 11. 2022

      Schůzka s rodiči žáků

      Návštěvní den SRPDŠ se uskuteční v pondělí 21. listopadu od 16 do 17.30 hodin. Schůzka ředitele školy s třídními důvěrníky od 16.30 hodin ve sborovně školy.

     • Halloween

      2. 11. 2022

      Halloween na škole

      Poslední říjnový den se výuka na prvním stupni nesla v halloweenském duchu. Nejen žáci, ale i učitelé a paní vychovatelka se převlékli do kostýmů čarodějnic, duchů, kostlivců a monster. Atmosféru Halloweenu doladila strašidelná výzdoba tříd. Učitelé si připravili netradiční výuku, během které si žáci procvičovali učivo napříč předměty. Během dne se žáci mohli občerstvit u halloweenské tabule, o kterou se postaraly z velké části maminky dětí. Nechyběl ani strašidelný průvod všech masek a závěrečná diskotéka.

     • Zimní kurz

      12. 10. 2022

      Zimní kurz 1 a 2

      Vážení. První termín již máme zaplněn. Volná místa jsou v druhém termínu: 29. 1. - 3. 2. 2022. Ti, co ještě nezaplatili, případně noví zájemci, budou zařazeni do tohoto druhého kurzu. Termín pro zaplacení je 31. 10. 2022. Děkuji!

      Nově: vybavení je k zapůjčení na místě!

     • Běh do schodů 2

      20. 9. 2022

      V tomto roce nižší účast oproti té loňské. Ta však nic neubrala na snaze, zapálení a kvalitě výkonů. Celkem se zúčastnilo 19 závodníků. I díky tomu se mohlo běžet dvoukolově, přičemž časy se sčítaly. Nejlepšího výkonu dosáhl Tadeáš Škvrna z 8. A. Zajímavým počinem byl výkon Tomáše Synka, který, až mladší žák, by obsadil celkové druhé místo. Po skončení všech kategorií následoval „slavnostní“ ceremoniál s oceněním všech účastníků. Do celoročního hodnocení bodovalo vždy pět nejlepších.

   • Přihlášení

   • Zvonění

    Neděle 27. 11. 2022