• Výsledky zápisu

• Zápis do prvních tříd: 13. 4. 2023

Vážení. Jsme rádi, že jsme mohli a můžeme přijmout všechny, kteří chtějí navštěvovat naši školu. První schůzka (seznámení s třídní učitelkou, se školou, s učebnou, s družinou) se uskuteční 5. června v 14.30 hodin v učebně INF I (1. poschodí). Těšíme se a přejeme pohodové dny.

Vysledky_zapisu_300423.pdf

• Pondělí 17. 4. 2023

Třídnické schůzky se uskuteční v pondělí 17. dubna formou návštěvního dne (16.00 - 17.30 hodin). Schůzka třídních důvěrníků s vedením školy v 16.30 hodin ve sborovně školy (1. poschodí).

• Šesté ročníky - rozhodnutí

• Školní rok 2023/2024, rozhodnutí o přijetí do studijní třídy

Přihlášky do studijní třídy byly uzavřeny k 31. 3. 2023. Do 17. 4. 2023 obdrží zapsaní žáci registrační čísla a 21. 4. 2023 bude vydáno rozhodnutí o přijetí. Žáci, kteří se hlásí do běžné třídy (6. B) z jiných škol, budou přijati na základě osobního jednání s ředitelem školy (forma přestupu) a volné kapacity. Zákonný zástupce doloží rodný list a vysvědčení za první pololetí 5. ročníku.

Prijimaci_rizeni_2023_RV_PP.pdf

• Projektové dny

• Škola - 3. - 5. 4. 2023

Jak už tak bývá dobrým zvykem, čas před Velikonocemi patří na naší škole projektovým dnům. Ze tříd se opět ozýval zpěv, tanec, smích a nadšení. Bylo vidět, že dětem i učitelům nechyběla chuť do společné práce. Některé třídy se změnily na tvořivé dílny, v kterých vznikaly papírové rozhledny, nástěnné mapy, plakáty, hlavolamy, náramky, velikonoční dekorace, mýdla a papírová strašidla. Ve školní kuchyňce zase děti pekly perníčky, které příjemně provoněly celou školu. Ve středu se také děti z 1. stupně vypravily do menší varnsdorfské ZOO u Pivovaru Kocour.

Pokud chcete vidět naše snažení v přímém přenosu, určitě přijďte na školní akademii, tam uvidíte víc. Ale pokud jste opravdu nedočkaví, tak mrkněte do naší fotogalerie.

Mgr. Lucie Šeráková, zástupkyně ředitele školy

Sobota 27. 7. 2024