• Atletika - první stupeň ZŠ

• Městský stadion Varnsdorf - 26. května 2023

Již 21. ročník Atletiky pro 1. stupeň ZŠ se uskutečnil v pátečním dopoledni 26. května na městském stadionu ve Varnsdorfu. Zúčastnilo se 5 varnsdorfských škol, které bojovaly nejen o nejlepší umístění v rámci atletiky, ale i celého seríálu soutěží pro první stupeň. Tuto „Olympiádu“ organizuje Komise pro sport, kulturu a tělovýchovu při Městě Varnsdorf. Důvěru na pořádání atletiky dostala již tradičně Základní škola Varnsdorf, nám. E. Beneše.

Samotné závody se nesly v duchu fair play, navíc za příjemného atletického počasí.

Výsledky atletiky:

Dívky:

1. místo: ZŠ Edisonova – 42 body
            2. místo: ZŠ nám. E. Beneše – 36
            3. místo: ZŠ a MŠ Bratislavská – 28
            4. místo: ZŠ Východní - 15
            5. místo: IZŠ Karlova – 6

Chlapci:

1. místo: ZŠ nám. E. Beneše – 51 bod
            2. místo: ZŠ Edisonova – 31
            3. místo: ZŠ Východní – 22
            4. místo: ZŠ a MŠ Bratislavská – 17
            5. místo: IZŠ Karlova – 6

Vítězi Olympiády 1 mezi dívkami se stala ZŠ Edisonova, mezi chlapci dominovala ZŠ Východní.

PREHLED_VYSLEDK___2023.pdf

• Schůzky

• Pondělí 5. června: 14.30 - 15.30 hodin

Vážení. V pondělí 5. června se uskuteční několik schůzek se zákonnými zástupci dětí a žáků:

14.30 hodin: budoucí první ročník (představení třídní učitelky, informace, seznámení s učebnou, ŠD, Den školáka)

15.00 hodin: budoucí šesté ročníky 6. A  a 6. B (třídní učitelky, pomůcky, sešity)

15.15 hodin: současná 6. B (rozdělení třídy od školního roku 2023/2024 na 7. B a 7. C - lindividualizace výuky)

15.30 hodin: budoucí druhý ročník - zpětné rozdělení na 2. A, 2. B (třídní učitelky, individualizace výuky)

Neděle 28. 4. 2024