• První ročníky

• První ročníky pro školní rok 2023/2024

Vážení. Pro školní rok 2023/2024 chystáme otevřít 2 první třídy - s menším počtem žáčků ve třídách, s individuálním a citlivým přístupem, s vysokou vybaveností učeben. Bližší informace můžete získat prostřednictvím osobní individuální návštěvy či můžete navštívit Den otevřených dveří školy ve středu 29. března. Již nyní probíhají návštěvy "mateřinek" v naší škole, kde se předškoláci mohou seznámit s prostředím a klimatem školy, navštívit současné první třídy. Na budoucí prvňáčky se těší Škola v pohybu - Škola otevřená všem!

• Sběr nejen šatstva

• Pondělí 20. února 2023/7.30 - 8.00 a 14.30 - 15.00 hodin

Vážení. Rádi se připojíme k veřejné sbírce, kterou organizuje DIakonie Broumov. Dle pokynů (viz příloha) je věci možné předat do školy v pondělí 20. února ve vedlejším vchodu školy. Děkujeme!

Sbirka_nejen_satstva.pdf​​​​​​​

Neděle 28. 4. 2024