• Halloween

• Halloween na škole

Poslední říjnový den se výuka na prvním stupni nesla v halloweenském duchu. Nejen žáci, ale i učitelé a paní vychovatelka se převlékli do kostýmů čarodějnic, duchů, kostlivců a monster. Atmosféru Halloweenu doladila strašidelná výzdoba tříd. Učitelé si připravili netradiční výuku, během které si žáci procvičovali učivo napříč předměty. Během dne se žáci mohli občerstvit u halloweenské tabule, o kterou se postaraly z velké části maminky dětí. Nechyběl ani strašidelný průvod všech masek a závěrečná diskotéka.

Kolektiv učitelek 1. stupně

• ŘEDITELSKÉ VOLNO

Z organizačních důvodů vyhlásil ředitel školy na pátek 18. 11. 2022 ředitelské volno

Pondělí 29. 4. 2024