• Vítejte v 1. třídě

• Pondělí 4. září 2023

Po dlouhém těšení prožili naši noví prvňáčci první školní den. Ve vyzdobené třídě je přivítala paní učitelka Mgr. Ivana Ježková, paní vychovatelka Bc. Miroslava Pytlíková, ředitel školy Mgr. Bc. Václav Zemler a za Město Varnsdorf přišel děti pozdravit místostarosta Mgr. Jan Šišulák. Některé z 28 dětí se na sklonku prázdnin zúčastnily Dnů školáka, kde se budoucí prvňáčci mohli seznámit s prostředím školy a školní družiny, hráli hry a mimo jiné se naučili říkanku, kterou pana ředitele a pana místostarostu pozdravili. Ti odvážní z nových prvňáčků vystoupili s písničkou nebo básničkou.  Slavnostní atmosféru podtrhlo šerpování dětí na prvňáčky. Nejenom dětem, ale i všem přítomným rodičům a prarodičům byly předány informace, které jsou podstatné pro úspěšný vstup do nového školního roku.

Bc. Miroslava Pytlíková, Mgr. Ivana Ježková

• 11. září 2023, 16.00 hodin

Společné schůzky SRPDŠ proběhnou v pondělí 11. 9. 2023 v 16 hodin. Od 16.20 hodin se ve sborovně školy uskuteční schůzka třídních důvěrníků.

• Pozor, změna

• Školní družina

Do školní družiny se v ranních hodinách nedostanete použitím čipu u hlavních dveří do jídelny, jak bylo původně zamýšleno. Vlevo u vchodu je umístěn tzv. elektronický vrátný se zvonky jednotlivých oddělení školní družiny. Po zazvonění vás vpustí dovnitř paní vychovatelka. Pokud ve vašem oddělení nebude nikdo reagovat, zazvoňte na kterékoli jiné oddělení.

Děkuji za pochopení.

Bc. Miroslava Pytlíková, hlavní vychovatelka

• Zahájení školního roku

• Pondělí 4. září 2023

Čas prázdnin se neúprosně krátí a nás čeká návrat do školních lavic. Především pro prvňáčky bude tento den významným - ZAČNE JIM ŠKOLA! Již předtím však mohou zájemci školu navštěvovat a seznamovat se s novými spolužáky, s paní učitelkou a s paní vychovatelkou, s prostředím školy. Kdy? Od středy 30 8. do pátku 1. 9. 2023.

DNY_SKOLaKA_2324.pdf

Slavnostní zahájení školního roku pak pro všechny začne v pondělí 4. září, kdy se opět rozezní školní zvonění, a to v 7.55 hodin. Těšíme se na společné nejen učení, ale i zážitky.

Pondělí 29. 4. 2024